Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN

5 200 ЕУР

Се продава од: Gorgi 17 апр. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Se prodava Touran koj e domakinski cuvan redovno servisiran vo top sostojba ispravno se. Registriran do 11.2018god.so dva para gumi(letni i zimski).
Leaflet
Кон почеток