Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran

7 300 ЕУР

Се продава од: Dejan 17 септ. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
touran 1.9tdi 2007 god 207000km plateno se do registacija sevisna kniska ch uvoz
Leaflet
Кон почеток