Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 2.0 TDI 103kw 104ks

0 МКД

Се продава од: ///// Вчера 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Donesena e od Svajcarija.
Kolata e vo odlicna sostojba
Poveke info na 077 910 920
Leaflet
Кон почеток