Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TURAN 1.9TDI 105KS SO FUL OPREMA

5 200 ЕУР

Се продава од: Igor 17 фев. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
PRODAVAM WOLCVAGEN TURAN 1.9TDI SO FUL OPREMA KLIMATRONIK NAVIGACIJA LIENI BANDASI CENTRALNO PODIZACI NA PROZORI 10 AERBEGA ABS KOCNICA HALOGENKI FABRICKA EURO KUKA PLAYENI SE SITE DAVAVKI DO REGISTRACIJA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации