Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 1.9 tdi 105 ks 6 brzini 7 sedista

0 МКД

Се продава од: touran 19 мај 16:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
touran 1.9 tdi 105 ks 2005 gd so 6 brzini 7 sedista so full oprema novi gumi letni plateni davacki do tab uvoz germanija 070796007
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации