Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 1.9 tdi

0 ЕУР

Се продава од: Bujar 16 ноем. 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
New New New
Donesen od Avstrija
VW Touran 1.9 tdi
Godina 2006
Dvozonska klima
Tempomat
6 brzini
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Greaci na retrovizorite
Centralno zaklucuvanje
Fabricki zatemneti stakla
245000 km (so servisna kniska)
Plateni site davacki do registracija
Top sostojba
Moze proverka po vas izbor
Kontakt:
072599436
078714216
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации