Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA KOZA-16

10 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 10 авг. 21:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

CITROEN C3 1.6HDI KLIMATRONIK-09 2 999 ЕУР
BMW X5 3.5D X-DRIVE PANORAMA FACELIVT-2012 18 500 ЕУР
VW CARAVELLE 2,5TDI LONG 8+1-07 7 500 ЕУР
FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET KLIMA -09 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA
POM KM.164.000
PROIZVEDEN 12/2015
DSG
FULL OPREMA;KLIMATRONIK,KOZA,7SEDISTA ,BODKOMPJUTER,AL BANDASI
AIRBAG,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,MAGLENKI..,,,,,,

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
MAN 8.180 TERMOKING LADILNIK -07 10 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ CITAN 108CDI -15 7 000 ЕУР
OPEL ASTRA 1.9CDTI COSMO-09 3 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации