Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Turan

4 700 ЕУР

Се продава од: Avto nova 04 окт. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Touran, 2.0, 103 kw, 2006/7, dizel
Potrosuvacka: 6.1/100km
Vrati:4/5
Manual
Tempomat
Automatic air condition
airbags na site strani
ABS
Cd player
Centralo zaklucuvanje
Elektronski prozori
Bord kompjuter
ESP
Km: 218.000 so servisna kniska
Power assisted steering i mn drugi.
Kolata e vo super sostojba, bez mana.
Registrirana do oktomvri 2021 god. Napraven celosen servis. Na majstor po Vas izbor! 079 271 598
Avto nova
079271598
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации