Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Се продава од: ***** 20 септ. 00:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Se prodava Touran 1.9 tdi 2007 god so full oprema socuvan dosta ,registriran cela godina servisi se zavrsheni garancija za perva farba i mozhe da se proveri kade sakate po vasha zhellba
Leaflet
Кон почеток