Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Се продава од: Minir Amidovski 04 апр. 17:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Touran 2.0 TDI 140HP 2006/2005
servisna kniska so realni KM 230xxx
Uvoz od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
DSG-automatik
Tempomat
P-sensori
Novi gumi Zimski/Letni
Napraen servis 223.xxx
kolata e vo odlicna sostojba
Naplateni site davacki do registracia
whatsaap/viber 071921888
Kontakt:071242698
Minir Amidovski
071242698
Leaflet
Кон почеток