Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

vw touran 2.0 tdi B.M.T

8 000 ЕУР

Се продава од: Marjan Mace Popadinov 01 авг. 01:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
kolata e donesena od ch 🇨🇭🇨🇭svejcarija 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 mnogu dobro socuvana napraven servis vo ch oprema osven koža ima se ostanato NE E ZRINETA cenata e fiksna bes zameni
Marjan Mace Popadinov
0041786007081
Кон почеток