Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran -04

Се продава од: LJUPCO 07 авг. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Wolcvagen turan 2004 g. 2000 kubika ....platena carina... do registracija...dizel...
Leaflet
Кон почеток