Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran TDI 1.9 6 BRZINI -06

0 МКД

Се продава од: na 08 мар. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
So full oprema registriran pred tri dena bes zamenicena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации