Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Се продава од: Sadat bakiji Вчера 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Touran Dizel eshte ardhur nga zvicra me targa tetoves qmimi 6500€ mundet te diskutohet qmimi
Per ma shum kontakt tel 0041768240877
Sadat bakiji
+4178240877
Leaflet
Кон почеток