Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 1.9 tdi -09

0 ЕУР

Се продава од: Bojan 19 јул. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Komplet oprema.
Kolata e vo mnogu dobra sostojba vrede da se vide.
Mozna zamena za audi a6 2008-2009 so moja doplata.
Leaflet
Кон почеток