Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2.0 TDI 6brzini 7 sedista

4 990 ЕУР

Се продава од: Велче 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Колата е во одлична состојба, full опрема, регистрирана е ,има зелен картон, нов акумулатор, нови гуми и навремено сервисирана.Можна е замена за помала кола.
Велче
078466698
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации