Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW VENTO 1.9 TDI -94

1 200 ЕУР

Се продава од: Privat 28 јул. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Vento
079 352 415
1.9 TDI 90 PS
Pominata reg
Nema korozija
Nema klima

Leaflet
Кон почеток