Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moskvitch Azlk -90

0 ЕУР

Се продава од: Бошко 07 мар. 14:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Se prodava extra socuvan,garaziran Moskvich Azlk.Moze da se vidi i od slikite,seuste e socuvana prvata fabricka boja.Cuvan e so merak,za svoja dusha.Voziloto e vo besprekorna vozna sostojba (pali-vozi). Cenata na voziloto bi varirala ne povekje od 350 evra.Za povekje detalni informacii javete se na prilozeniot telefonski broj.
Бошко
070344378
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации