Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo 460 BENZIN/PLIN A TEST KLIMA REG I SERV-96

1 099 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL 02 јун. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата

Citroen C3 1.4 HDI 68ks REGISTRIRAN -04 2 222 ЕУР
Citroen Xsara 1.6 88ks REGISTIRANA SERV -01 1 050 ЕУР
Peugeot 308 1.6HDI 110ks 6brzin PANORAMA ZAMENA 10 4 600 ЕУР
Opel Astra 1.7 CDTI 101ks COSMO MODEL UNIKAT - 06 3 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
460
SE PRODAVA VOLVO 460 BENZIN SO A-TEST PLIN REGISTIRANO DO 5 MESEC 2019GODINA!
VOZILOTO IMA 4 NOVI ZIMSKI GUMI, SO NEGO ODAT USTE 4 LETNI (NOVI) SO SE BANDAZI.
VOZILOTO RASPOLAGA SO SLEDNATA OPREMA:
-KLIMA
-SERVO
-2X AIRBAGS
-2 EL.STAKLA
-ABS
-GOLF 4,5,6
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA,CORSA,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE
-AUDI,A2,A3,A4
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,C200,220,270
-PEUGEOT,PEZO,206,207,307,407
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата
Opel Vectra 1.6 Benzin/PLIN KLIMA REG+SERV -98 0 ЕУР
Peugeot 207 1.6 HDI 90ks 4L 100km UNIKAT - 07 3 500 ЕУР
Mazda 3 1.6 HDI REDIZAJN FULL MOZNA ZAMENA 4 400 ЕУР
Alfa Romeo 147 1.9JTDm 120ks -06 multijet 2 555 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации