Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo C30 1.6 DRIVe -09

4 500 ЕУР

Се продава од: Daniel 29 јун. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Купе
Марка
Volvo
Модел
C30
Се продава Volvo C30, од -09 година во одлична состојба со направен голем сервис пред само 5.000 км.
Возилото е купено и возено во Италија за сопствени потреби, а не за препродажба.
Моментално се наоѓа во ИТ и ќе биде во МК во август.


Leaflet
Кон почеток