Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano

6 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 02 јан. 11:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

Volvo FH 420 -95 4 700 ЕУР
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 ЕУР
BMW 520 E60 -04 7 600 ЕУР
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S40
Volvo s40 2.0 D
Godina na proizvodstvo 2006 sega carineto do registracija orginal 184000 kilometri so servisna kniska kupeno od Volvo servis Italia zacuvano sedista koza i stof full oprema klimatronik bandasi
Registrirano cela godina so zelen karton
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 МКД
Mercedes 814 7 800 ЕУР
BMW 520 E60 -04 7 600 ЕУР
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации