Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO S40 2.0 100KW

4 000 ЕУР

Се продава од: Gorgi 01 ноем. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S40
86.000KM-REALNI
-abs
-elek. na site stakla
-elek. na retrovizori
-bord kompjuter
-tempomat
-avtomatska klima
-greenje na sedista
-servisirana,domakinski odrzuvana i vozena
-reg. do 04.2018
-4 letni gumi,4 zimski gumi,8 aluminski bandazi
-kozen volan
-bez zameni
-od Svedska e donesena 2011god.
Leaflet
Кон почеток