Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Се продава од: Goran 17 окт. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S40
Volvo S40 (2006), 2.0D, 136KS, realni 200.000 km, servisirano vo ovlasten servis. Full oprema. Ima novi letni i zimski gumi. Ne e od uvoz.
Leaflet
Кон почеток