Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo s60 D5

0 МКД

Се продава од: Gjoke Денес 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S60
Volvo s60 D5 2.4. 198.000km. Napraven golem servis pred 1000km. Mozna zamena so moja doplata
Кон почеток