Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO S60

5 600 ЕУР

Се продава од: bojan 07 дек. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S60
Se prodava Volvo ...
Full oprema ....
Moze zamena za poskapo vozilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации