Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO S60 D5 165ks

2 000 ЕУР

Се продава од: Zlatko 25 мар. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S60
Volvoto e vo top sostojba,ima realni km,ima do avgust tehnicki.do 6 april moze da se prefrle oti ziveam u str.moze na viber da se javite.2000eu.e posledna cena.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации