Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo S60 -02

2 050 ЕУР

Се продава од: Silvija 11 мај 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S60
Kolata e vo odlicna sostojba. Kupena e od Slovenija. Momentalno e garazirana bidejki sme vo stranstvo.
Silvija
078431065
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации