Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo S70 dizel 2.5 tdi 5 cilindri klima -98

1 900 ЕУР

Се продава од: jove 04 мар. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S70
Volvo S70 registrirano do juli klima ful oprema 2.5 tdi 5cilindri potrosuvacka 6-7litri.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации