Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO S80 2.4 D5

1 ЕУР

Се продава од: [email protected] 18 окт. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S80
VOLVO S80 D5 2.4 DIZEL . Возилото е во одлична состојба , редовно сервисирано со сервисна книшка од прв до последен километар. SUMMUM верзија со Full опрема ( кожа , навигација , сончев кров .....)
Кон почеток