Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO V40 1.9 BENZIN/PLIN

2 200 ЕУР

Се продава од: Живко 12 ноем. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Модел
V40
Voziloto e vo odlicna sostojba.
P=115kS
Registrirana do 04/2018
Живко
075 39 52 93
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации