Македонски | Shqip | English |

VOLVO V40 D3

Се продава од: Pane Вчера 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

19 000 ЕУР   21 500 ЕУР

Година: 2017
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: V40
2000cc 150ks full oprema servisna kniska, top novo vozilo bez zabeleshki, registracija,zelen karton i kasko do dekmvri 2019,dva seta novi gumi(zimni i letni)
Нема посетени огласи
Кон почеток