Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo v40

9 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 22 ноем. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Volvo
Модел
V40
Doneseno od germanija
Komplet servis napraveno smeneto se komplet
Zimski gumi michelin
Senzori za dozd senzori za svetla auto city stop
Moze zamena so vasa ili moja doplata i za vozila na bg tablici
Ekstra cena kes
Za zamena 9500 eura
Aleksandar
070368942
Leaflet
Кон почеток