Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo V40 1.9

2 750 ЕУР

Се продава од: gorge 03 мар. 02:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Модел
V40
Kolata e vo odlicna sostojba smeneto se i plus novi gumi registracija 1 godina mozna e i zamena poveke informaci na telefonot 070 315 851
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации