Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo V40 1.9DCI

1 500 ЕУР

Се продава од: David 02 јан. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Модел
V40
Se prodava volvo V40 2002-3ta god. HITNO ZA EKSTRA CENA. Vo odlicna sostojba za taa cena kolata ima za sreduvanje podvozje stabilizatori i gumici do 200e se sreduva. Drugo e se super se prodava poradi drugi pricini toa e se sto e so kolata.
Od oprema ima:
Klima
8 vozdusni pernici
Aluminiumski bandazi
Fabricki temni stopovi so fabricni crni farovi
Novi zimni gumi
Leaflet
Кон почеток