Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god

3 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 25 фев. 21:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d. 177 ks. 2009 god 6 500 ЕУР
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god 9 999 ЕУР
MERCEDES C 220 CDI 150 ks.2005 god 5 500 ЕУР
CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI 90 ks 2010 god 4 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Модел
V50
VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A6 1.9TDI 110KS -98 3 300 ЕУР
MERCEDES Ml 320 cdi 4 matic 2006 god 9 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2006 GOD 5 500 ЕУР
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god 3 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации