Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO V50 2.0 136KS -06 Registrirano

4 000 ЕУР

Се продава од: Volvo 20 ноем. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Модел
V50
VOLVO V50, 2,0 136KS 2006 godina.
Extra zdravo I zacuvano vozilo, komplet servisirano I registrirano.
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.
Samo za lugje sto znaat da cenat.
Proverka kade sakate.
Voziloto e vo Skopje.
Leaflet
Кон почеток