Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO V50 1.6D

5 300 ЕУР

6 000 ЕУР

Се продава од: Blagoj 27 јул. 00:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Марка
Volvo
Модел
V50
Volvo V50 1.6D
*Kolata e vo odlicna sostojba
*Ima plus dodatok cetiri novi gumi so 4 aluminiumski bandasi.
*Ima pominato 217 000 km.
*80kW.
*Registrirana do 08.2020
Leaflet
Кон почеток