Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 ЕУР

Се продава од: Miki 25 ноем. 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 60
Prodavam Volvo XC60, 185 ps + Polestar 35 ps.
Full oprema,soncev krov bez koza.Kupeno vo Makedonija. Sredeno i odrzuvano besprekorno, bezbedno za vozenje.
Miki
 
076314114
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации