Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO XC 60 2.4d5 190ks stransko

13 000 ЕУР

Се продава од: Zlatko 29 јул. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 60
Voziloto e odlicno socuvano so full oprema i moze da se prefrli do 20avgust oti do togas sme tuka.i e so site fakturi i servisni kniski i zimski alu bandazi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации