Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo XC60 D5 215ks

0 МКД

Се продава од: Златко 22 дек. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 60
Volvoto e so site servisi germanski tablici. i e vo besprekorna sostojba so 4 alu letni gumi
Full oprema
077721123... Zlatko
Златко
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации