Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO XC 90 4X4

0 МКД

Се продава од: ZIVKO 13 септ. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 90
Godina na proizvodstvo 2006 godina
Full oprema , izraboten vo krem koza
Kompletno servisiran so 4 novi gumi

Cena po dogovor
Tel 070 237 728
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации