Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO XC90 -06

0 МКД

Се продава од: ZIVKO 17 ноем. 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 90
SE PRODAVA - VOLVO XC90
**DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
**IZRABOTEN VO KREM KOZA
**FULL OPREMA
**REGISTRIRAN E ZA CELA GODINA SO ZELEN KARTON
**SMENATI 4 NOVI GUMI
Leaflet
Кон почеток