Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO XC90

0 МКД

Се продава од: Zhivko 24 јан. 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 90
Voziloto e vo perfektna sostojba, registrirano i e vo krem koza.
Vip verzija izrabotka na Volvo

CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации