Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo XC90

7 000 ЕУР

8 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 17 мар. 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 90
Volvo XC 90

Колата е во одлична состојба, нема потреба од дополнителни интервенции
- Редовно сервисиран
- Променети дискови и плочки пред 1 месец
- Зимски + Летни гуми
- 3 бандажи резерва
- Кожни седишта 5 + 2 дополнителни
- Затемнети стакла
- Двозонска автоматска клима
- Темпомат
- Електрика на седишта
Aleksandar
+38970337162
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации