Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo XC 90 2.4 awd

0 ЕУР

Се продава од: Nikola 24 окт. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Volvo
Модел
XC 90
Se prodava Dzip Volvo XC 90 2.4.dizel
Dizel Servisiran so novi gumi.
Uvozen od Belgija
redovno servisiran
Leaflet
Кон почеток