Македонски | Shqip | English |

Yugo 1.1. in -03

Се продава од: Ljupco 27 јан. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Yugo
Модел: AR 55
Itno prodavam Jugo 1.1. in odlicno socuvano vo perfektna sostojba, garazirano, prv sopstvenik, registrirano do Maj so celosna dokumentacija. Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток