Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 45 -91

55 000 МКД

Се продава од: Tatjana 13 мај 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 45
Jugo vozeno od zenski shofer, komplet remont praven pali vozi. Se prodava so povolna cena so ogled na remontot i odrzuvanjeto. Cena 55000den.
Tatjana
071355754
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации