Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

yugo 45

150 ЕУР

Се продава од: TomcheDimitrovski 04 јан. 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 45
yugo 45 vo vozna sostojba nema reg
TomcheDimitrovski
078306297
Leaflet
Кон почеток