Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 55 -96

450 ЕУР

Се продава од: Oliver Ivanovski 25 апр. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
1996
Менувач
Рачен
Километража
75 000 - 79 999
Гориво
Бензин
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
kolata e vo odlicna sostojba,ima 4 novi gumi.moze da se vidi vo sekoe vreme.
Oliver Ivanovski
708506093
Кон почеток