Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 55

300 ЕУР

Се продава од: jugo 55 26 дек. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
Se prodava Yugo 55 neregistrirana e kolata,kolata e pali vozi nema nikakvo vlozuvanje vo nea vredi da se vidi.
cena 300€ ne e fix
Leaflet
Кон почеток